Var snäll vänta medan ditt meddelande skickas...

Kontakta oss

Världsarvscentrum

Stenegård 11

827 54  JÄRVSÖ

 

0651-34 00 21

 

stenegard@ljusdal.se

Charlotta Netsman

Verksamhetschef

0651-186 27

charlotta.netsman@ljusdal.se

Mia Berndes

Samordnare Event

& Kommunikation

0651-76 14 35

maria.berndes@ljusdal.se

Ingela Gustavsson

Turismhandläggare

& Världsarvscentrum

0651-34 00 14

ingela.gustavsson@ljusdal.se

Trine Svensson

Samordnare Hållbarhet

& Världsarvscentrum

0651-34 00 27

trine.svensson@ljusdal.se

Per-Erik Persson (sjukskriven)

Vaktmästare

0651-186 19

per-erik.persson@ljusdal.se

Malin Sjödin

Vikarierande vaktmästare

0651-186 19

malin.sjodin@ljusdal.se

Galami Abdelrahman

Vaktmästare

0651-186 26

galami.abdelrahman@ljusdal.se

Linn O´Connell

Trädgårdsmästare

0651-186 23

linn.oconnell@ljusdal.se

Stefan Wallin

Fastighetsförvaltare

0651-686 60

stefan.wallin@ljusdalshem.se

Gårdsbutiken

Anna-Maria Öberg

070-320 46 74

info@amdesign.se

Se webbsida

Gårdsrestaurangen

070-206 16 49

jarsemal@hotmail.com

Se webbsida

Hälsingeprägel

Karin Li

070-240 88 46

contact@halsingepragel.se

Se webbsida

Jarsemål

Monica Björklund

070-206 16 49

jarsemal@hotmail.com

Se webbsida

JärvsöKlämman

073-039 29 42

info@jarvsoklamman.se

Se webbsida

Lill-Babs museum

Kontakta Världsarvscentrum på Stenegård

0651-34 00 21

stenegard@ljusdal.se

Världsarvscentrum

0651-34 00 21

stenegard@ljusdal.se

MÅ bra butiken

Anette Brandén &

Ann-Sofie Mickelsson

073-043 15 10

mbrab@telia.com

Se webbsida

Stenegårds terapeuter

Se webbsida

Sveas karamellkokeri

info@sveaskaramellkokeri.se

Se webbsida

Tunnbrödsbageriet

Marianne Eriksson

070-395 52 57

Yllebruk

Lisa Johansson

070-515 06 11

lisa.johanzzon@gmail.com

Upp på Botten

Liv Meijer Nordgren &

Claes Johansson

073-756 77 02, 073-641 77 11

upppabotten@gmail.com

Anette Brandén

070-556 70 97

ofeliamassage@telia.com

Se webbsida

Ann-Sofie Mickelsson

073-929 48 31

annsofie@formtopp.info

Se webbsida

KMJ massage & konsult

Karin M Jonsson

070-691 83 20

karin.jojo72@gmail.com

Se webbsida

Nina Jonsson

070-246 19 50

sidskogen@gmail.com

Se webbsida

Moa Melwin

073-600 62 07

moamelwin@hotmail.com

Se webbsida

Tomas Fransson

073-250 83 66

tomas.fransson123@hotmail.com

Studieförbundet Bilda

Region Mitt

0651-56 52 62, 0651-56 52 63

mitt@bilda.nu

Se webbsida

Fotograf Lisa Björner

070-229 81 40

mail@lisabjorner.com

Se webbsida

JO Förlaget AB

072-242 82 29

Se webbsida

Järvsö Auktionsbyrå

Kjell Höök, Sven-Åke Höök

070-575 81 64, 0651-401 00

Se webbsida

Lokatt Arkitektur

Anna Esbjörnsson

073-702 88 54

info@lokattarkitektur.se

Se webbsida

Måleriverkstan

Anna-Carin Åsbrink

070-343 72 37

annacarin@maleriverkstan.se

Se webbsida

Yria

Karin Westberg

070-257 92 66

info@ensembleyria.se

Se webbsida

Hitta hit